Showbiz

‘Stresi kishte dashnore tjetër, tani kujtoj si tallnim b***ën me ty’, Keisi nxjerr mesazhin që i dërguan pas ndarjes

Reperi i njohur shqiptar Stresi dhe ish e dashura e tij Keisi kanë marrë vëmendjen e mediave për një kohë të gjatë, deri sa vetë Stresi e deklaroi hapur në emisionin “Ftesë në 5” se do të luftonte për të, e duke e pranuar ndarjen me të. Por Keisi, e cila ndodhet jashtë shtetit tani, ka nxjerrë mesazhin që ka marrë nga një ndjekëse e cila i ka treguar se Stresi kishte një të dashur e të dy talleshin gjatë gjithë kohës me Keisin.

“Po të tregoj një histori të vërtetë. Kemi qenë verën e shkuar të mbledhur për drekë disa veta shoqëri e afërt e Stresit, ndërkohë Stresi bashkë me dashnoren në tavolinë, po goxha larg Tiranës që t’i shpëtonim radarit tënd.

Hapi telin Stresi, sheh në Instagram që kishe hedh ti foto me të. “Bobooo kjo nuk mbush hiç”, e ja kemi plas të qeshurës me lot fare edhe sot e kujtoj, gjithë tavolina. Hahah tani kujtoj si tallnim b*thën me ty kur ish në burg Kedi, sa hidhje ti foto. 8 muaj ti hidh foto me të si budallaçkë e Stresi live nga burgu kontakt 24 orë me dashnoren. Vetëm kur erdhe si jevgjit bashkë me mamin tënd që në fillim të majit i zure derën. Nuk e di dmth, po beharin e shkuar ke qenë legjendë, s’mbaheshe fare.

Aman mos më dërgo mesazh në direct se jam me zemër të dobët”, shkruan ndjekësja, mesazhin e të cilës Keisi e ka publikuar në Instastory duke i pyetur fansat nëse ajo është fanse apo inatçore.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close