Showbiz

Tashmë duket si një 20 vjeçare, Eli Fara nuk njihet me ndryshimin e saj të fundit (Foto+Video)

Kjo fotografi e Eli Farës do të ju pa fjalë! Këngëtarja Eli Fara është 52-vjeçare, por ajo njihet si një nga personazhet publike që nuk i lë shenjë mosha. Eli Fara ka befasuar të gjithë me fotografinë më të fundit që ka postuar, ku shfaqet e grimosur dhe e rregulluar, duke pozuar me flokët e lëshuar dhe duket shumë ndryshe.

Ajo shfaqet si të ishte në moshë shumë të re e madje i bën konkurrencë edhe vajzave në të 20-tat.

Në këtë foto ajo madje mund të ju ngjajë si të ishte një nga motrat Kardashian! Megjithëse fotoja vërehet se ka disa ndërhyrje në të, këngëtarja megjithatë duket shumë e freskët në këtë dukje./Gazeta Express/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close