Showbiz

Të detyruan të deklaroje ashtu? Graciano: Nuk jam fëmijë!

Graciano Merkaj është një nga djemtë, ish-konkurrentë të ‘Për’Puthen’ i cili gjatë një takimi me vajzat deklaroi se është biseksual, pra pëlqen edhe femrat edhe meshkujt. I ftuar sot në një emsion televiziv, Graciano ka dhënë opinionin e tij lidhur me skandalin Tea-Andi-Beart, teksa iu përgjigj dhe pyetjes nëse është shtyrë nga produksioni që të deklarojë se është biseksual.

Ai ka deklaruar se çdo gjë e ka thënë dhe bërë vetë, pasi nuk është një fëmijë që urdhërohet. Ndër të tjera Graciano u shpreh se kontrata është normale, e madje kanë pasur kohë mjaftueshëm që ta studiojnë e më pas ta firmosnin.

Graciano:

Në kontratën time nuk më kanë thënë se çfarë të bëj. Nëse Andi dhe Tea kanë pasur kontratë të veçantë. Nuk kam pasur shtyrje për të bërë atë deklaratë. E thashë te takimi me Anën pasi është tip që përshtatet me njerëzit. Nuk jam fëmijë që të më thonë se çfarë të them apo bëj. Po ashtu Graciano zbuloi se së shpejti do të jetë i përfshirë në një rol, ndërsa tha se xhirimet e filmit kanë nisur duke mos dhënë detaje të tjera.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close