Showbiz

“Të pakënaqur në s*ks?”/ Rrushja-Samiut: Më pëlqejnë burrat me “rr” të fortë

Në puntatën e sotme të emisionit të dashurisë “Për’Puthen” është transmetuar takimi i Rrushes dhe Samiut. Ky i fundit nuk ka hezituar ta pyesë atë për të kaluarën e saj, përsa i përket lidhjes së saj më të gjatë dhe arsyes së ndarjes, ndërsa nuk kanë munguar edhe batutat.

Pjesë nga biseda:

Samiu: Lidhja më e gjatë?

Rrushe: 4 vite

Samiu: Pse mori fund? Të pakënaqur në seks?

Rrushe: Doli jashtë kontrollit lidhja.

Samiu: Çfarë ka humbur budalli.

Ndër të tjera, Samiu dukej sikur në çdo moment kërkonte kontakt fizik me Rrushen, e cila i bëri të qartë se i pëlqejnë burrat me “rr” të fortë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close