Showbiz

“Të vjen anash edhe…” Ermal Mamaqi i komenton ish-mësueses së tij në foton me bikini

Këngëtarja e operës, Manjola Nallbani, është padyshim një ndër zonjat më në formë të personazheve të artit shqiptar. Trupi i saj i rregullt dhe me forma të hijshme femërore, “zhduk” vitet e saj në jetë duke e bërë të duket si një vajzë e re.

E adhuruar për zërin e saj , ajo tërheq dhe me fizikun që shpesh e ekspozon në rrjetet sociale. Pedagogia e kantos në Akademinë e Arteve, në një nga fotot e postuara në plazh ka marrë një koment epik nga një ish-studenti i saj. Bëhet fjalë pikërisht për Ermal Mamaqin, që ka komentuar pa hezitim “të vjen anash Jennifer Lopez”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: