Showbiz

Tea dhe Bearti realizojnë fotosesionin e parë si çift

Tea dhe Bearti duken për mrekulli në fotografitë e fundit. Çifti Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi kanë realizuar një fotosesion, që është i pari për ta si çift. Dyshja u bënë të famshëm nga pjesëmarrja në emisionin “Përputhen”, ndërsa më pastaj edhe me ‘zhurmën’ kur e konfirmuan lidhjen.

Kjo ngase Tea doli si çift me Andin, por rezultoi të jetë në lidhje me Beartin. Tashmë ata i kanë lënë pas të gjitha kritikat dhe po e shijojnë të lumtur lidhjen, pa u fshehur më në publik. Në fotosesionin e ri, çifti duken për mrekulli teksa pozojnë krah njëri-tjetrit, teksa të dy ishin veshur në të zeza. Tea dukej joshëse me xhaketën me dekolte të hapur, në të cilën tregonte reçipetat.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: