Showbiz

Tea dhe Bearti sapo nisën thùmbat ndaj njëri-tjetrit, I kapen màllkimet e njerëzve (FOTO)

Megjithëse doli çift me Andin nga emisioni “Për’Puthen”, s’vonoi shumë që publiku të mësonte se Tea kishte qenë gjatë gjithë kohës në një lídhje me ish-konkùrrentin nga Kosova, Beart Rexhepi.

Fotot e çiftit duke u puthur bënë xhíron e rrjetit, madje ata u ftuan sërish në “Për’puthen” për të treguar përrallën e tyre të dashurisë.

Tea dhe Bearti kanë qenë gjatë kësaj kohe një ndër çiftet më të komentuar në media e rrjete sociale dhe s’kanë ngùrrùar të ndàjnë me publikun foto e video nga momentet e tyre.

Ish-konkùrrentja ka treguar më herët se në njëfarë mënyre po jetonin bashkë, pasi s’ndàheshin asnjë sekond nga njëri-tjetri.

Madje së fundmi ata udhëtuan drejt Turqisë, për të kaluar disa pushime.

Tean dhe Beartin i shoqëruan edhe mamaja e motra e këtij të fundit, si dhe motra e Teas dhe shoku i saj i ngushtë.

Duket se ata ishin nisur me qëllimin për të festuar ditëlindjen e Teas, mirëpo s’e dimë ç’ka ndodhur paprítur dhe jo vetëm që ditëlindja nuk është festuar, por dyshja nisi të hídhi thùmba e mesazhe me nénkuptim në rrjet.

Fillimisht, Tea tregoi në InstaStory që nuk ishte e lumtur dhe nuk e kishte festuar ditëlindjen, pasi mendonte se ditëlindjet e saj ishin të mallkuara.

Ndërkohë në asnjërin prej postimeve të saj s’u pa Bearti, që supézohej të ishte gjithë kohës me të.

Më tej, Tea publikoi një tjetër postim i cili shkruante “Bëje veten të lumtur.”

Fill pas këtij thumbi u “kundërpëgjigj” Bearti, i cili publikoi në InstaStory këtë:

“Si një Akrep, njerëzit s’e kuptojnë sa i sjellshëm je. Bëhesh i pamëshirshëm vetëm kur njerëzit të marrin për të mirëqenë.”-ishin fjalët e tij.

Ç’ti ketë ndodhur vallë çiftit?

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close