fbpx
Showbiz

Tea një nga vajzat e sezonit të dytë të “Përputhen”, paska qenë në ekran më parë. Ja si dukej

Tea Trifoni është një nga vajzat e sezonit të dytë të “Përputhen”, që të paktën deri tani e ka marrë epitetin si “e preferuara e publikut”. Pak javë në këtë eksperiencë i kanë dhënë asaj famë të madhe, reflektuar edhe në rrjete sociale. Por kjo nuk është hera e parë e Teas në ekran. Rreth dy vite më parë, ajo ka qenë pjesë e rubrikës “Ka një mesazh për ty” tek “E diela shqiptare” në Tv Klan, ku bënte rolin e postieres duke çuar mesazhet në dyert e shqiptarëve. Në atë kohë, ajo ka qenë brune dhe ndryshe nga ajo që shohim sot.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button