Showbiz

Tea nxjerr faktet e reja, produksioni e dinte për lidhjen me Beartin (Video)

Tea ka nxjerrë fakte të reja kundër produksionit të Top Channel. Në një video të publikuar nga vetë ajo, shihet se si produksioni i kërkon foto dhe video me Andin, për të bërë më të besueshme gënjeshtrën. Kjo sipas Teas vërteton se ata kanë pasur dijeni për lidhjen me Beartin.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close