Showbiz

Temperaturat me minus, VIP-at flenë jashtë në oborr

Mbrëmjen e kaluar banorët e BBV e kaluan jashtë në oborr. Ata duhet të flinin dhe të ushqeheshin vetëm jashtë për një afat të pacaktuar ende nga Vëllai i Madh.

Ky vendim erdhi pasi Beniada zgjodhi të hapte kutinë e “Pandorës” e cila kishte një të mirë dhe një të keqe.

E mira ishte se ajo përfitoi një udhëtim falas për në Dubai dhe Maldive bashkë me familjen e saj.

Ndërsa e keqja ishte se të gjithë banorët e tjerë përveç saj dhe Einxhel të cilën ajo e zgjodhi vetë duhet të flinin jashtë. Ndërsa dy vajzat do të flenë dhe hanë brenda.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close