fbpx
Showbiz

Thanë se shoqëron pasanikët në Dubai, reagon ashpër Arta Nitaj

Aktorja dhe prezantuesja Arta Nitaj prej disa kohësh po qëndron në Dubai, nga ku ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me fotot e postuara. Mirëpo menjëherë kanë nisur edhe aludimet dhe portalet kosovare së fundmi shkruanin se Arta “shoqëron pasanikët në Dubai”.

Akuzat nisën pas një fotoje të Artës që u publikua në Instagramin e një agjensie, ku i bëhej reklamë një klubi luksoz.

Arta ka reaguar me një postim në Instagram ku hedh poshtë thashethemet dhe shprehet se këto lajme janë të sponsorizuara nga njerëz që e kanë inat. Arta sqaron se foto është thjesht një promovim i eventit që mbahet aty çdo të diel.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button