Showbiz

“Thjesht të du”/ Martohet Flori Mumajesi? Këngëtari bën deklaratën befasuese: Mezi po pres… (Video)

Këngëtari dhe kantautori i mirënjohur i muzikës shqiptare Flori Mumajesi duket se ju ka munguar fansave të tij këto kohë. Por në postimin e tij të fundit në Instagram, ai ka vendosur që t’i surprizojë fansat e tij duke i hapur një sfidë.

Flori shfaqet përmes një video ku i bën thirrje ndjekësve të zgjedhin për të publikuar një nga dy këngët që ai ka realizuar. Mirëpo tek njëra prej kngëve me titull ‘Thjesht të du’, Mumajesi ka bërë një deklaratë që nuk ka kaluar pa vëmendje.

‘Thesht të du’ është një këngë që ka bërë pak xhiro. Është kënduar në një dasmë dhe ka qenë kartolina e çiftit. Dhe të jem i sinqertë mezi pres që edhe unë ta këndoj këtë këngën në dasmën time. Po ndryshojmë temën’, ka thënë ndër të tjera Flori. Më pas ai ka lançuar demot e dy këngëve ‘Mbaroj’ dhe ‘Thjesht të du’, të cilat janë shoqëruar me shumë komente pozitive.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: