fbpx
Showbiz

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi

Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i bën më së miri. E tillë është edhe kënga e tij më e fundit, “Thjesht te du”, një baladë që vjen plot melankoli.

Kënga flet për kurorëzimin e një dashurie më sukses të një çifti, me një martesë në fund. Kënga është ndërtuar tepër interesant, kurse në fund përfundon me një dasmë plot hare dhe lumturi.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button