Showbiz

“Ti bën puçi puçi me të gjitha”/ Pas kërcimit me bukuroshen tjetër, Melisa “nuk ia përton” aspak konkurrentit

Emisioni i sotëm i Përputhen ka nisur me diçka të papritur nga Mevlani. Sapo nisi, ai ka kërkuar një kërcim me vajzën e re Sindin. Ky veprim i habiti të gjithë. Për disa minuta, Mevlani dhe Sindi u dukën shumë të afruar, megjithatë sapo mbaruan vëluan komentet në studio. E para që u shfaq e shqetësuar ishte Melisa, që më parë kishte pasur një takim romantik me Mevlanin. Po ashtu edhe Marisi e konsideroi tradhti nga ana e Sindit që pranoi të kërcente me Mevlanin pa u shfaqur takimi me Marisin. “Ti bën puçi puçi me të gjitha, këtu shfaqesh romantik me mua, aty bën të njëjtën gjë me Sindin,” tha Melisa.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close