Showbiz

“Ti vjen nga rruga”, Einxhel dhe Monika debatojnë ashpër në “BBV”

Monika dhe Einxhel patën një debat në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Debati degradoi në fyerje si “Ti je grua 100 vjeçe” dhe “Ti vjen nga rruga” dhe sot gjatë spektaklit dy banoret u përballen.

Monika: Qëlloi debati siç e ka dëshirë Einxhel, e cila do të jetë protagoniste. E mbi të gjitha mua nuk më shqetëson se si flet Einxhel se ka edukatën e saj dhe nuk e mësoj dot unë.
Unë pash Semin që nuk ndihej mirë dhe donte të bënte punë, të merrej me diçka dhe i thashë Einxhelit mos u merr ti se do Semi.

Einxhel: Më irritoi që kur u mërzit Semi ,Monika i shkonte nga mbrapa dhe i thoshte unë i thashë po s’më dëgjoi.

Einxhel tha se ka përplasje brezash dhe disa prej banorëve i vunë faj të dyjave përveç Ilirit dhe Fifit, të cilët fajësuan Einxel. Madje Iliri tha se Einxhel e kërcënoi Monikën.

Einxhel tha se ajo i dha shansin Monikës ta njihte ,pavarësisht se kur nuk e kishte pëlqyer nga jashtë dhe kur hyri doli videoja e thyerjes së rregullave midis saj Ilirit dhe Sabianit ajo prap nuk e gjykoj.

Einxhel: Unë e vlerësova Monikën që pavarësisht moshës e ka marr përsipër këtë eksperincë të çmendur e të bukur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: