fbpx
Showbiz

Totti kërkon fëmijën e katërt, Ilary jep përgjigjen epike: Le ta bëj me…

Francesco Totti dhe Iliary Blasi janë një ndër çiftet më të komentuar në shtypin italian dhe në faqet kryesore të revistave “rozë”.  Ish-legjenda e Italisë dhe Romës, Totti në një prononcim për mediat në shtetin fqinjë u shpreh se ka dëshirë për të pasur edhe një fëmijë të katërt.Ndërkohë, përgjigjja e bashkëshortes Iliary Blasi ka qenë e prerë në lidhje më këtë kërkesë të kampionit të botës në 2006-tën:

“Nëse dëshiron fëmijë të katërt, le ta bëjë me ndonjë tjetër”, është shprehur modelja e njohur italiane, duke ia shuar ëndrrën kapitenit legjendar të Romës.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button