fbpx
Showbiz

“Tre vjet pa ty”, Rudina Dembacaj kujton personin e dashur (Foto)

Moderatorja Rudina Dembacaj ka kujtuar djalin e xhaxhait, i cili ka ndërruar jetë tre vite më parë. Në një fotografi në Instagram, shkroi: “3 vjet pa ty! Je cdo ditë në zemër e në mendje. Mall”.

Nuk dihet se cfarë i shkaktoi humbjen e parakohshme, por edhe më parë, Dembacaj nuk i ka kursyer fjalët e ndjera ndaj tij. “Me shpirtin e copëtuar, lajmëroj humbjen shumë të parakohshme të djalit të xhaxhait, vëllait dhe shokut tim Ali Dembacaj. Pusho në paqe dritë. Të dua shumë”, shkroi Rudina kur njoftoi lajmin e hidhur. Para pak kohësh, moderatorja e aktorja humbi edhe babain e saj.

 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button