Showbiz

Tregon informacion nga jashtë! Fifi: Ja çfarë kam bërë për ty Donald

Këngëtarja Filloreta Raçi, apo siç të gjithë e njohin Fifi i dha mbrëmjen e djeshme një mesazh Donald Veshajt. Pasi mori leje nga Arbana për të thënë një informacion nga bota jashtë, Fifi i tregoi Donaldit se ka bërë në dorë tatuazh shprehjen e tyre.

“Donald, kam bërë tatuazh një filoqyl. Unë ty para se të dilja nga shtëpia të kam thënë me jep një premtim, luaj e fito dhe për mua, kështu që vazhdo luaj edhe tregoje kush je ti”, tha Fifi. “Të dua shumë. Dhe kur të dal do e bëj edhe unë tatuazh filoqylin” tha ndër të tjera Donaldi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: