fbpx
Showbiz

Tuba dhe Kivanc bashkohen në një tjetër projekt

Kivanç Tatlitug dhe Tuba Buyukustun  janë shumë të njohur në Shqipëri me rolet në seriale shumë të suksesshëm. Por seriali “Xhesuri dhe e bukura” ishte ai që i bëri bashkë dyshen  Ky serial, prodhim i katër viteve më parë, u transmetua edhe në TV Klan dhe u ndoq shumë nga publiku. Së fundmi dy aktorët janë bërë sërish bashkë, por jo për një projekt televiziv, serial apo film. Tuba dhe Kivanç do të mbështesin fushatën e UNICEF për 3000 fëmijë që nuk mund të studiojnë për shkak të pandemisë së Covid-19. Fushata do u sigurojë këtyre fëmijëve kushtet për të mësuar në shtëpi. Kujtojmë që Tuba dhe Kivanç janë ambasadorë të UNICEF.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button