Showbiz

“Turp, fallco”, shpërthejnë komentet kundër pasi Donaldi u zgjodh i preferuar

Donald Veshaj u shpall i preferuari i publikut në shtëpinë e Big Brother Vip. Votimi zgjati vetëm pak minuta dhe kjo ishte hera e dytë që ky i fundit u shpall i preferuar. Mirëpo kjo nuk është pritur aq mirë nga publiku. Siç shihet edhe nga komentet në rrjetet sociale zgjedhjen e të preferuarit e quajnë të padrejtë dhe se duhet të ishte Iliri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close