Showbiz

Twerk, muzikë, alkool! Dalin pamjet nga festa e “çmendur” e ditëlindjes së Taynës, ja sa vjeç bën (Foto)

Tayna është lthyer në një nga repert më të dashura në Shqipëri. Ajo festoi ditën e djeshme ditëlindjen e saj dhe e ka pritur këtë ditë të veçantë që në orët e para të mesnatës. Reperja ka lindur më 14 dhjetor 1996 dhe dje mbushi plot 23 vjeçe. Sapo ka hyrë mesnata, mikeshat e kanë surprizuar me një tortë të madhe në formën e kurorës, pasi ndodheshin në lokal.

“E gëzofsha ditëlindjen”, ka shkruar Tayna në videon ku ka treguar tortën dhe një tufë të madhe me trëndafila. Më pas, vajzat kanë shkuar në një club për të festuar. Ato kanë pirë dhe kanë kërcyer së bashku deri në orët e para të mëngjesit, duke zbuluar se kanë kaluar një kohë të bukur bashkë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close