Showbiz

U fut në Big Brother Vip, Arjola Demiri zbulon “amanetin” e mamit: Mos bëj s*ks

Një ndër banorët që u fut në ‘Big Brother Vip’ është edhe aktorja e njohur shqiptare Arjola Demiri. Gjatë një bisede në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ajo ka zbuluar hapur dhe pa komplekse, kërkesën e vetme të nënës së saj. Mes të qeshurave, Arjola ka zbuluar se nëna e saj i ka kërkuar të mos kryejë marrëdhënie seksuale në Big Brother Vip.

Donaldi: Çfarë të thanë kur u the që do të futesh, jam kurioz?

Arjola: Të lutem mami  mos bëj seks në Big Brother. Teksa bënte prezantimin e saj, ajo tregoi se si mori vendimin për tu bërë pjesë e “Big Brother VIP” dhe arsyen pse gjendej aty.

Demiri: Arsyeja e parë dhe e vetme që vendosa të jem pjesë e Big Brother VIP janë fëmijët e mi, sepse unë mendoj se ata meritojnë shumë. Çmimi final është edhe arsyeja e madhe se pse unë ndodhem pikërisht këtu”, ka thënë aktorja e serialit “O sa mirë”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close