Showbiz

U ndërruan mbrëmë, Olti Curri “zbulon” mesazhin e Romeos për Donaldin tek 20 mijë lekëshi

Mbrëmjen e djeshme teksa Donaldi me Romeon ndërruan veshjet ai gjeti një 20 mijë leksh në xhepin e pantallonave.

Menjëherë filluan aludimet se Romeo i ka lënë një mesazh në atë 20 mijë lekësh. E pas kësaj në një postim plot humor ka reaguar edhe Blogeri Olti Curri.

“Ekskluzive, zbulohet mesazhi për Donaldin në 20 mijë lekshin që gjeti në xhep”- shkruan ai dhe me tej vazhdon me humor të tregojë mesazhin.

“Donald kur të vish merr një qumësht dhe 6 vezë se do bëj pastice. Merri dhe Triksës nje paketë se po bën hekurin dhe nuk zbret dot. B”

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: