Showbiz

U panë duke u ledhatuar në skenë, zbulohet prej sa kohësh janë në një lidhje Flori dhe Kejsi

Flori Mumajesi ka qenë kryefjala e mediave kohët e fundit, jo vetëm për faktin se fitoi “Këngën Magjike”, por edhe për jetën e tij private.

Prej disa kohësh përflitej se këngëtari mund ishte në një lidhje me Kejsi Tolën. Shkak për këtë u bë performaca e tyre në “Post Kënga Magjike”, ku këngëtarët u panë duke u përfqafuar dhe ledhatuar në skenë.

Por vetëm dy ditë më parë Flori i shtoi edhe më shumë dyshimet duket postuar një foto të Kejsit të shoqëruar me një zemër.

Ndërkohë, që të gjithë menduam se e tyre u zbulua 1 javë më parë në fakt çifti paskan shumë kohë bashkë, kjo pasi “Panorama plus” shkruan se Flori dhe Kejsi po jetojnë një romancë prej 6 muajsh.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close