Showbiz

U përjashtua nga “Përputhen”, reagon papritur Eri, por pendohet shpejt

Një she.rr që ndodhi mes Erit dhe Dorit djalit të ri në Përputhen, bëri që të dy të përjashtohen nga emisioni.

Pas disa minutash që hyri në emision të enjten, Dori u p.ërp.las me Erin pas një komenti ba.nal. Sherri degradoi deri aty sa në prapaskenë dy djemtë u përpla.sën fizikisht.

Produksioni i emisionit Përputhen vendosi përja.shtimin e Erit dhe Dorit pas sherrit.

Duke vënë theksin se të tilla veprime nuk tolerohen, sidomos duke marrë parasysh faktin se Përputhen është një program ku të rinjtë kërkojnë për të gjetur dashurinë e jetës, moderatorja Bora Zemani tha se skena të tilla janë absolutisht të papranueshme.

“Eri është përfundimisht i përjashtuar nga ky program. Ndërsa Dori, djali i ri që iu bashkua programit, edhe Dori është përjashtuar nga emisioni. Më vjen keq sepse sapo ishte bërë pjesë”, tha Bora.

Eri i cili nuk ndodhej mbrëmë në emision, publikoi një status ku duket se hidhte një thumb për dikë. “Ikën macja, pogonishten fillon miu”, shkroi ish-konkurrenti duke e fshirë më pas postimin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: