Showbiz

U tha se do bëhej baba, Murati tregon të vërtetën në studio

Pak ditë më parë qarkulloi me shpejtësi lajmi se Murati i “Për’puthen” është i lidhur me vajzën që Ola shprehu dyshime në emision. Madje, lajmet shkonin edhe më tej, pasi u tha se ai do të bëhet baba së shpejti. Vetëm ditën e sotme konkurrenti foli rreth këtyre lajmeve duke treguar se nuk janë të vërteta. Ai i mohoi ato kategorikisht, duke thënë se vajza në fjalë është vetëm ortakja e tij dhe mes tyre nuk ka asgjë më shumë.

Madje, shtoi se edhe ajo është shumë e shqetësuar rreth lajmeve që po qarkullojnë. “Nuk janë të vërteta, edhe ortakja ime është shumë e shqetësuar nga ky lajm, nuk është e vërtetë. Me atë vajzën nuk jemi as në lidhje, doja të thoja që nuk janë të vërteta”, tha Murati.

E gjitha nisi pasi Ola solli në studio një foto, e cila e ka bërë të dyshojë se Murati mund të kishte nisur njohjen me një vajzë tjetër jashtë programit. Vajza në fjalë kishte bërë tek thonjtë e saj inicialet e biznesit të ri të Muratit. Ky i fundit tregoi se vajza që ka bërë thonjtë është ortakja e tij, ndaj ka vendosur inicialet e biznesit të ri dhe se mes tyre nuk ka asgjë më shumë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: