Showbiz

“Ua po ne punokemi kot në avokati”, Eni Çobani çuditet me 50 mijë dollarët e koncerteve të Mandit e Silvës

Mandi i Nishtullës dhe Silva Gunbardhi në seancën e ndërmjetësimit Shifemi në gjyq tek e “E Diela Shqiptare”, vazhduan përplasjen edhe për 1 orë dhe në fund të emisionit u pajtuan. Por gjatë debateve Silva Gunbardhi deklaroi se merr vetëm 10 përqind të të ardhurave nga kontrata.

“Pse gënjen, i drejtohet Mandi i Nishtullës. Po gjithë koncertet që ke përfituar prej meje, Londër e ShBA e kudo. 5000 dollarë për një koncert. Vetëm në një tur more 50 mijë dollarë” i tha Mandi i Nishtulles kengëtares.

” O mandi po nuk i dua mo leket e tua nuk i dua. Ti kam falur. Se kam bërë për lekë bashkëpunimin me ty” i drejtohej Silva Gunbardhi. E ndërkaq këto deklarata kanë hutuar ndërmjetësuesen Eni Cobani. “50 mijë euro për një këngë e një koncert? Po c’bëjmë ne me avokati aman” i drejtohet Cobani moderatorit Ardit Gjebrea në kohën e sherrit te dy artistëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: