Showbiz

“Ua sa turp”, Kiara flet për banorët që nuk i shkuan në dasmë: Ça fytyrash kam parë!

Pas dasmës, Kiara dhe Efi kanë biseduar për banorët që preferuan të mos e shijonin momentin më të bukur në shtëpinë e BBV.

Kiara u shpreh e habitur kur Efi i tregoi se disa prej tyre nuk ishin as tek momenti i puthjes.

Efi: Ajo (Tea) kishte ardhur si me shku në larg o Zot

Kiara: Ça fytyrash kam parë!

Efi: Tani duhet të fillojë tamam loja, tani duhen goditur një nga një

Kiara: Nuk erdhi Dea, Amosi…

Efi: Fare, rrinin gjithë kohës atje

Efi: Ajo (Olta) erdhi sa mos të thonte njeri gjë, erdhi me një (bishtalec), as nuk i dha rëndësi fare, Xhonatani erdhi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close