Showbiz

Vajza e bashkëshortit të saj feston ditëlindjen, Zaimina Vasjari bën këtë gjest në Instagram

Zaimina Vasjari këngëtarja dhe tashmë bisnesmenia e famshme, është nënë e një vajze 3 vjeçare, Khloe, e cila ka edhe 2 motra nga i ati. Zaimina prej kohësh e ka bërë publike marrëdhënien e shëndetshme që gëzon me vajzat e bashkëshortit të saj teksa herë pas here ndan edhe foto e video në Instagram ku duket mbi të gjitha edhe mjaft e përkushtuar.

Sot vajza e madhe e Klodit, Jennifer feston ditëlindjen dhe urimi i Zaiminës nuk mungoi. Ajo publikoi një foto të vazjës së saj Khloe me Jennifer gjatë pushimeve të kësaj vere që i kaluan bashkë dhe e uron në emër të vogëlushes: “Gëzuar ditëlindjen, gëzuar motrës time të madhe”. Jennifer e ka shpërndarë urimin dhe gjithashtu ka shprehur dashurinë për motrën e vogël.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: