Showbiz

Vajza e Blerim Devollit e fejuar me opinionistin Arbër Hajdari

Opinionisti i reality-show më të ndjekur të momentit në trojet shqiptare, “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari ka njoftuar se së shpejti do të kurorëzojë dashurinë me martesë.

Kjo gjë u bë e ditur para pak javëve, ku në një intervistë me aktorin, Donald Veshaj zbuloi se pas përfundimit të reality-show ka planifikuar martesën, teksa e ka pyetur aktorin nëse ka ndonjë ide për propozim që t’i tregoj pasi që kanë moshën e njëjtë.

Por a e keni ditur se kush është vajza qe ia ka rrëmbyer zemrën opinionistit? Ajo është Vlera Devolli, vajza e biznesmenit të njohur Blerim Devollit, e që dyshja para disa muajsh janë fejuar në qytetin e Tiranës. Përmes disa fotografive, Arbëri e ka zbuluar partneren e tij, duke shkruar: Vlera ime.

Po ashtu, Arbëri edhe nëpër intervista të ndryshme ka folur për marrëdhënien e tij me Vlerën dhe momentin se si janë njoftuar ata.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close