Showbiz

Vajza nga Vlora Ciljeta Kormuzi kurorëzohet me çmimin “Miss Produksion”

Ciljeta Kormuzi kurorëzohet me çmimin “Miss Produksion” i cili i jep mundesinësinë e një kontrate 4 vjeçare për të punuar në produksionin dhe stafin e “Miss Univers” vitet e ardhshme. Vlerësim për bukurinë dhe sakrificen e kësaj vajze e cila ka sakrifikuar dhe pse është nënë e një vajze . Një femër e fortë guximtare me kurajo dhe forcë për të arritur sa më lartë sepse femrat Vlonjate dinë t’ja dalin edhe pse për herë të parë e me emocione të shumta .

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: