Showbiz

Valon Shehu rrezίkon balerinën gjatë spektaklit: “Piva dy gota dhe nuk kam qenë në formë”

Këngëtari Valon Shehu është një ndër konkurrentët e spektaklit të kërcimit “Dance Albania”. Në puntatën e kaluar, gjatë preformancës së këngëtarit ndodhi një incident i papritur me partneren e tij në kërcim. Shiko videon

Gjatë perfomancës ai humbi baraspeshën, duke rrezίkuar jetën e balerinës e cila ishte ndjerë gjithashtu e frikësuar. Balerina u shpreh se ishte ndjerë keq.

Në atë moment thjesht mendova që rashë. Do ishte shumë fatαle për mua. Nuk dua ta mendoj fare se çfarë do më ndodhte”, është shprehur balerina Marjana.

Ndërkohë Valoni ka thënë se nuk ishte në formën e tij më të mirë për shkakun se kishte pirë dy gota. “Ndodhi se s’kam qenë në formën time më të mirë. Ndoshta dhe alkφoli pak që kam pirë një gotë të dytë, mendoj që ka qenë moskorrektësia ime ndaj provave”, shprehet Valoni.

Ky moment gjatë performancës së Valon Shehut me Marjanën duket se e trεmbi disi edhe jurinë në spektaklin e kërcimit Dance Albania.

Në video u duk qartazi se si këngëtari nga Gjαkοva humbi disi ekuilibrin gjatë padieshkës. Ermal Mamaqi nuk i kurseu batutat, ndërsa Ilir Shaqiri vlerësoi se Valoni ishte “partner i mirë, por i rrεzikshëm”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close