Showbiz

Vendos publiku: Ky është banori i parë që largohet nga shtëpia e ‘Big Brother’

Mbrëmjen e sotme u eliminua banori i parë nga “Big Brother VIP”. Në nominim ishin Sheila, Arditi, Sabiani, Beniada dhe Elhaidi. Sipas votave të publikut, konkurrenti i parë që duhet të largohet nga shtëpia më e famshme në Shqipëri është Elhaid Cufi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: