Showbiz

Video! Dalja e parë e Elvana Gjatës me të motrën në televizion kur ishin të vogla

Migena Gjata është motra e madhe e këngëtares së talentuar Elvana Gjata, e cila e ka frymëzuar atë që edhe ajo të ndiqte rrugën e muzikës. Edhe pse të dyja nuk kanë ndjekur të njëjtin zhaner muzike, kanë rezultuar shumë të suksesshme.

Mbrëmjen e kësaj të shtune në Soiree ato kanë zbuluar edhe daljen e tyre të parë televizive kur ishin shumë të vogla. Migena Gjata ishte e ftuar për një intervistë tek TVA dhe kishte marrë me vete motrën e saj, Elvanën.

Qysh atëherë Elvana ka treguar pasionin e saj për muzikën, ndërsa ka theksuar se nuk e pëlqen aq shumë muzikën klasike si motra e saj, por muzikën jazz. Ndër të tjera Elvana sokohe është shprehur se dëshironte të bëhej një aktore shumë e famshme.

Për më tepër shihni videon më poshtë:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close