Showbiz

VIDEO / “Do t’i thyej gishtat, mos m’thuaj Okej”, plas sherri në ‘Përputhen’, vajzat përleshen me duar

Emisioni ‘Përputhen’ në Top Channel, ku vajzat dhe djemtë shkojnë të gjejnë të dashur, ka qenë shpesh herë në qendër të vëmendjes për shkak të dhunës dhe konfrontimeve fizike që ndodhin mes djemve apo edhe vajzave.

Një e tillë ka ndodhur edhe dje, gjatë takimit të një çifti.

Nuk është hera e parë që shihen të tilla skena në “Përputhen”, madje edhe më të rënda, por AMA me sa duket fle në atë orë dhe nuk sheh gjë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close