fbpx
Showbiz

VIDEO/ Elvana Gjata harron festivalin e RTSH, “ndez” skenën në New York

Menjëherë pas Festivalit të 58-të të Këngës në RTSH, Elvana Gjata, e cila u zhgënjye nga vendi i dytë, u largua drejt New York-ut për koncertin e organizuara aty. Ajo ka mbledhur të gjithë shqiptarët në një vend dhe ka dhuruar spektakël. Mesa duket Elvana e ka shijuar çdo moment këtë koncert, duke hedhur prapa mërzinë që nuk mori çmimin e parë në festival. Këtë gjë e tregon më së miri në videot që ka postuar në rrjetin e saj social “Instagram”. Ajo shihet me një kostum që shkëlqen dhe shumë në formë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button