Showbiz

VIDEO/ Fjalët e Donaldit në spektaklin e djeshëm po bëjnë xhiron e rrjetit: Bora një sekond!

Gjatë mbrëmjes së djeshme të spektaklit të “Big Brother VIP”, kur po diskutohej për lidhjen e Einxhel dhe Dj Dagz, Donaldi bëri edhe njëherë lëmsh dynjanë. Ai i drejtohet Beniadës duke e thirrur padashur Bora dhe menjëherë e korrigjoi, por ky moment po bën xhiron e rrjetit.

“Bora ja një sekond, Beniada ta mbaroj…”, ishin fjalët e Donaldit që po komentohen gjatë në rrjet. Bora Zemani nga ana tjetër duket se ka hedhur pas krahëve historinë me aktorin e humorit duke u fokusuar më shumë te karriera. Në ditën e fundit të vitit 2021 ajo hoqi nga lista e miqve në Instagram Donaldin, Beatrix Ramosajn dhe miqtë e tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: