Showbiz

VIDEO/ I kërkoi falje për gjuajtjen me shuplakë në “BBVA”, Kejvina bën gjestin e papritur nga Afrika për Luizin

Kejvina u eliminua nga “Big Brother VIP Albania”, pasi gjuajti me shuplakë Luizin. Pas daljes nga ky format ajo u zhduk nga rrjetet sociale për një kohë të gjatë.

Disa javë pas, ajo i dërgoi një dron Luizit, e më pas bëri një reagim të gjatë në ‘Instagram’, ku ka kërkuar falje dhe ka treguar se i vetmi person që i donte të mirën asaj ishte pikërisht Luizi. Modelja së fundi ka nisur pushimet e saj në Afrikë. Luizi tashmë pothuajse nga secili quhet “Luan”.  VIDEO/ I kërkoi falje për gjuajtjen me shuplakë në "BBVA", Kejvina bën gjestin e papritur nga Afrika për Luizin