Showbiz

VIDEO\ “Ik ndërzehu me Luizin”/ Bledi nuk ‘kursehet’ ndaj Ronaldos, pritet zarf i zi. Këngëtari: Jam luan jo dem…!

Një situatë mjaft e tensionuar ditën e sotme në Big Brother VIP.

Personazh i ndodhive më të fundit ka qenë moderatori Ronaldo Sharka.

“Ik ndërzehu me Luizin”/ Bledi nuk 'kursehet' ndaj Ronaldos, pritet zarf i zi. Këngëtari: Jam luan jo dem...!

Ky i fundit pati një debat me gazetarin Bledi Mane.

Mane pas diskutimit që patën i kërkoi që të shkojë të ndërzehet.

Dhe duke qenë se Ronaldo shkonte shpesh nga dhoma ku ishte Kiara dhe Luizi, i tha këtij të fundit se e kishte me ty.

“Unë jam Luan, nuk jam Dem”, ia ktheu Luizi që i kërkoi Ronaldos të shkonte në dhomën e rrëfimit dhe të kërkonte zarf të zi për Manen.

Pritet të shihet në vijim nëse produksioni do marrë masa.

“Ik ndërzehu me Luizin”/ Bledi nuk 'kursehet' ndaj Ronaldos, pritet zarf i zi. Këngëtari: Jam luan jo dem...!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close