Showbiz

VIDEO\ “Ishalla të qesin javën tjetër”/ Ndodh takimi i shumëpritur mes Sarës dhe Pm

Mbrëmjen e djeshme Pm u lidh direkt nga studio me Dagzin duke i uruar Vitin e Ri atij dhe banorëve. Sara u prek nga veprimi i ftohtë i Pm i cili nuk e përshëndeti atë. Ai shkoi tek dhoma e surprizave ku iu mundësua takimi me Sarën të cilën e puthi dhe i dha shumë këshilla. Ai po ashtu me shaka është lutur që Sara të dalë javën tjetë nga shtëpia.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close