Showbiz

VIDEO/ “Ju prezantoj me ish-in tim”, Lorik Cana thyen rrjetin me rrengun në Instagram

Lorik Cana na prezantoi ditën e sotme me “ishin”, për të mos pasur ngatërresa, ish-makinën e tij. Ish-kapiteni i kombëtares sonë ka bërë ditën e sotme një shaka me ndjeksëit e tij në rrjetet sociale.

Ai pas një dekade është kthyer të shohë Porschen e porositur posaçërisht për të para disa vitesh. Një makinë e mbushur me luks, për të cilën Cana e ruan ende mallin dhe sot i është kthyer nostalgjia.

POSTIMI – Dua të ndaj me ju diçka speciale që më ndodhi sot, me të gjithë ju… Unë pashë pas më shumë se 10 vitesh “ishin” tim dhe është e vështirë ta them këtë dhe ndoshta nuk duhet ta them, por shumë kujtime dhe pasion u zgjuan brenda meje!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: