Showbiz

VIDEO/ Kejsi dhe Kristi drejt finalizimit të lidhjes, reagon për herë të parë Sabiani: Unë zorraxhinj s’dua në shtëpi

Me hyrjen e Kejsit ne Big Brother ajo solli nje situate tjeter ne shtepi. Ajo tashme eshte afruar me Kristin , ku ata puthen faqen perqafohen , pra si te dashur tamam por mungon ajo puthja e vecante

Por mos harrojme qe Kristi ka te dashur ku madje ajo dje kishte reaguar per kete gje qe ai ka bere

Por sot ka reaguar dhe Sabiani babai i Kejsit duke ironiar me nje video:

Megjithatë duke iu referuar një shprehjeje të përdorur në një interviste të mëparshme të dhënë në një emision të drejtuar nga Ermal Mamaqi, ai u shpreh se nuk dëshiron “zorraxhinj në shtëpi”.

Ermali: Se mos e lë çupën beqare ore!

Sabiani: E ka vetë në dorë, vetëm zorraxhinj!/m.j

@sabiani_original #fyp #viral ❌ E theksoj ❌ ZORRAXHINJ NUK DUA NE SHPI @Keisi Medini ♬ original sound – Sabiani

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close