Showbiz

VIDEO/ “Kërcyet, u dolën tangat!”, plas debati në ‘Big Brother’: Sara ‘shpërthen’ në të qara…

Sarah dhe Enxhëll kanë zhvilluar sot një debat të ashpër lidhur me një deklaratë të Sarës se Beniadës dhe Enxhëllit u kanë dal tangat teksa kanë kërcyer gjatë sfidës javore.

Enxhëll tha se është prekur nga kjo deklaratë e Sarës dhe nuk e pranoi kërkim faljes e kësaj të fundit. Pas debatit dhe kërkim faljes, Sara ka shpërthyer në lot. Në ndërkohë, në debat është përfshirë edhe Donaldi i cili tha se prova javore nuk është fituar falë vallëzimit të Enxhëll.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: