Showbiz

VIDEO/ Me hashashin e copëtuar gati për ta bërë cigare, Stresi mëson edhe nga filmat vizatimor

Stresi është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun shqiptar. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale nga ku poston disa prej momenteve më të bukura të jetës së tij.Së fundmi Stresi ka publikuar një video të shkurtër në Instastory ku tregon një moment teksa ndodhet me një grup shokësh, dhe mbi tavolinë shikohet që ka hashash.

Duke e afruar kamerën tek lënda narkotike, Stresi tregon edhe një moment nga televizori me filmin vizatimor të kukullave “Tomi dhe Jerry” që përkon edhe me atë çka po bën ai vet.Në atë çast shikohet që Tomi thith cigaren, por Stresi edhe pse nuk ka publikuar video ku duket edhe ai të konsumojë cigaren me hashash.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: