fbpx
Showbiz

Video për të mos u humbur! Si i vërsulet tufa me pata këngëtares së famshme shqiptare

Manjola Nallbani është “sulmuar” nga një tufë me pata gjatë xhirimeve të videoklipit të saj muzikor “Sa sytë e mi”. Patat nuk e lënë rehat këngëtaren që të xhirojë videoklipin ndërsa ajo përpiqet të largohet prej tyre. Video është publikuar në mediat sociale nga vetë këngëtarja dhe te bën me të vërtetë për të qeshur. “Sikur po më turreshin demat dhe jo patat (apo quhen rosa),”- shkroi këngëtarja. Ndërsa i gjithë momenti është shoqëruar me të qeshura mes Nallbanit dhe stafit të saj.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button