Showbiz

Video që nuk duhet humbur, Soni i prezanton të gjithë me zërin e mrekullueshëm të vajzës

Këngëtarja e njohur Soni Malaj është shumë e rezervuar, kur bëhet fjalë për vajzën e saj, Ana. Mirëpo, sot ajo zbuloi se vogëlushja ka një zë të ëmbël dhe shumë melodioz. Soni ka publikuar në Instagram një video dhe ka shkruar plot krenari “Zëri i Anës”. Nuk dihet nëse Ana do të ndjekë rrugën e nënës së saj, por gjithçka mbetet për t’u parë me kalimin e kohës. Ndërkohë fansat e Sonit janë shprehur shumë suportues, duke pritur pse jo edhe një bashkëpunim mes të dyjave.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close