Showbiz

VIDEO/ “Qorre je vetëm ti”! Luizi-Kiarës: Dhe nëse marokenët e shohin këtë, do e kuptonin

Luizi i ka kërkuar Kiarës që të mos mërzitet nga Tea apo dhe banorët e tjerë, që mund ta pyesin atë në lidhje me Luizin.

Ama mos thuaj pse ja çon ndërmend diçka, që dhe nëse po e shohin Big Brother në Marok e kanë marrë vesh”, i tha Luizi Kiarës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close