fbpx
Showbiz

VIDEO/ Velina Oni Shkjau feston ditëlindjen, Saimiri dhe Genti e suprizojnë live në emision

Për velinën e emisionit investigativ ‘Stop’ Oni Shkjau dita e djeshme ishte më e veçantë se ditët e tjera. Velina festoi ditëlindjen dhe mbushi plot 20 vjeç. Përveç urimeve të shumta që mori për ditëlindjen velina u suprizua dhe nga dy moderatoret e emisionit Genti dhe Saimiri të cilët gjatë emisionit zbuluan se Oni kishte ditëlindjen dhe në studio erdhi një tortë dhe një arush me lule për velinën.

“Këtu e 20 vjet më parë lindi një vajzë që kush e mendonte se do të ishte kaq e bukur para kamerave”, u shpreh Saimiri. “…se ta shihni live qyqa mi non”, shtoi moderatori me humor teksa më pas i uroi të bëhet edhe 100 vjeç. Oni e emocionuar i falenderoi për surprizën.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button