Showbiz

VIDEO\Gati e hodhi nga skena, fansi tërheq Taynën me forcë, s’i lëshon dorën

Këngëtarja shqiptare Doruntina Shala e njohur si Tayna ka pësuar një incident në skenë.
Teksa ishte e ftuar në një nga klubet e natës dhe po këndonte, këngëtarja është hasur me një fans që e ka kapur nga dora. Tayna po përshëndeste të gjithë të pranishmit në atë ambient, që ndodheshin buzë skenës dhe kishin zgjatur duart për ta prekur, por një prej tyre nuk po e lëshonte. Ajo shihet edhe në videon e publikuar nga disa faqe në rrjetet sociale, teksa kërkon të largojë dorën por fansi e tërheq. Fytyra e këngëtares tregon gjithçka.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: