Showbiz

VIP-at që guxuan më shumë me veshjet e tyre

Fustanet me ngjyrë “lakuriq” janë kthyer në trendet më të pëlqyera në Hollivud, në vitet e fundit.

VIP-at janë parë me fustane të thjeshta, ose me rrjetë, dhe ngjyra e cohës poshtë jep përshtypjen se nuk kanë veshur asgjë nën të.

Yje si Xhenifer Lopez, Kendal Xhener dhe Laverne Koks janë vetëm disa nga VIP-at që kanë eksperimentuar.

Foto galeri:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close